Usługi montażu SMT, THT i THR

Nasza działalność ukierunkowana jest na potrzeby zakładów sektora elektroniki i koncentruje się na technologii montażu elementów elektronicznych, w tym elementów miniaturowych takich jak elementy czynne typu CSP i nieobudowane struktury półprzewodnikowe typu flip chip oraz elementy bierne o gabarycie 0201.

Od 1999 roku Instytut realizuje prace badawcze i szkolenia dotyczące technologii bezołowiowego montażu SMT i THT. W Instytucie prowadzone są badania szerokiej gamy materiałów lutowniczych, które uwzględniają potrzeby zwiększania gęstości upakowania połączeń na płytkach drukowanych oraz wymogi ochrony środowiska.

Nasze wieloletnie doświadczenia badawcze są wykorzystywane w usługach montażu elektronicznego szerokiej gamy zespołów elektronicznych. Wyszkolona kadra oraz nowoczesne wyposażenie technologiczne sprawiają, że Centrum gwarantuje najwyższą jakość montażu elektronicznego wykonywanego w technologii tradycyjnej, jak i bezołowiowej w ramach partii prototypowych oraz średnich i długich serii. 

Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową obsługę począwszy od projektu zaawansowanych wielowarstwowych płytek obwodów drukowanych po nowoczesny montaż elektroniczny oraz uruchomienie gotowego funkcjonującego urządzenia.

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij